תכונות המערכת

תכונות המערכתמכירת כרטיסים


הרבה מעבר לכרטוס ומכירת כרטיסים! מערכת מבוססת ענן המאפשרת לך שליטה מלאה כל היבטי המכירה ושליטה מלאה בזמן אמת.  תשלום מאובטח, יצירת אולמות,  מקומות ישיבה, כרטיס דיגיטלי ומחירים שונים הם רק חלק מהפתרונות

 

 

התאמה למובייל

הרושם הראשוני הוא הקובע! מכירת הכרטיסים ב- SmarTicket מתבצעת מכל סוגי המכשירים  (מחשב, סלולר, טאבלטים ועוד) ומעניקה ללקוחותיך חווית קניה זהה, נוחה ויעילה.  בנוסף, תוכל למכור יותר כרטיסים בעזרת אתר רספונסיבי יפיפייה המותאם אישית לרוח המותג שלך שנפתח עבורך.

 

יצירת קשר ומחויבות לקוח 

 

תקשר עם הלקוח שלך!
זכר ללקוחותיך אודות האירוע בניוזלטר, צור מסרונים עם קופונים והנחות, פתח קבוצות לקוחות או התאם עבורם מקומות ישיבה קבועים. כל הפתרונות הללו יסייעו לך לשמור על קשר עם לקוחותיך ולהעלות את המודעות שלהם לערך המותג שלך.

 

 

ניהול מפעל מנויים


בכמה שלבים פשוטים תוכל ליצור במערכת מגוון סוגי מנויים ומחירונים שונים עם או בלי מקומות מסומנים. מופעי חובה ו\או בחירה ואף שיוך לקוחות למעגלים חברתיים.  

 

רשתות חברתיות


אפשר ללקוחותיך לרכוש כרטיסים גם בפייסבוק!
הגדל את קהל הלקוחות שלך ועודד מכירות באמצעות הכלים שמעניקה לך SmarTicket כפתור מכירת כרטיסים בדף הפייסבוק,
רכישות משותפות לדף הפייסבוק של הלקוח, מבצעים והטבות ועוד.

 

מעקב בזמן אמת

השתמש בנתונים לקבלת החלטות חכמות! מי הם הלקוחות שלך? לאילו באילו מופעים ואירועים הם מעוניינים או חבריהם הקרובים? הבנת הצרכים של לקוחותיך יסייעו לך למקסם את השפעת השיווק. רשימה חזקה של פיצ'רים תסייע לך לנהל, לשווק ולהפעיל את האירוע שלך, ממקום אחד!

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים