מכירת כרטיסים בפייסבוק

מערכת למכירת כרטיסים בפייסבוק

מאות כרטיסים נוספים- בלחיצת כפתור

SmarTicket מאפשרת לכם לפתוח מוקדי מכירת כרטיסים תוך דקות בכמה וכמה פלטפורמות: בדוא״ל, במחשב האישי, בסלולר, באתרי אינטרנט ובמוקדים נוספים.
בנוסף לתכונות הללו, כדי לייעל את מאמצי הפרסום שלכם, SmarTicket מאפשרת לכם להגיע ללקוחות גם בפייסבוק.

לקוחות SmarTicket יכולים להטמיע בקלות ממשק למכירת כרטיסים בעמוד האירוע הקיים, ולהפיץ אותו בסיום יצירת עמוד הרכישה המאובטח, תקבלן לינק לעמוד הפייסבוק ותוכלו להפיצו בקלות רבה. כל הצופים בעמוד הפייסבוק, יוכלו לקבל את הקישור וכמובן להפיץ אותו הלאה על מנת להזמין אורחים ברשת החברתית פייסבוק. כך תוכלו למכור עוד מאות כרטיסים נוספים לאירוע, בלחיצת כפתור אחת.

עידוד מכירות

מערכת SmarTicket מאפשרת לכל מפיק או מארגן אירוע לפרסם את האירוע גם ברשתות החברתיות, ולשלוט בחווית הלקוח על מנת לעודד מכירות. ניתן לעשות זאת על ידי מבצעים ייחודים לקהל היעד בפייסבוק הכוללים מחירים מוזלים במיוחד או כרטיסי מתנה למזמינים דרך דף הפייסבוק. כך תוכלו ליצור לעצמכם רשימת אוהדים משלכם, ולפתח את הקשרים החברתיים על בנוסף, תוכלו להעזר בכלי הניתוח המתקדמים של המערכת על מנת לסייע במאמצי עידוד המכירות ולבדוק את היעילות של כל אחד ממקורות הפרסום שלכם, על מנת שתוכלו להגדיל את הרווחים מכל מקום בו תבחרו לפרסם.

חשוב לציין, שניתן להשהות את המכירה בפלטפורמת הפייסבוק, עקב הלקוחות דרך הרשתות החברתיות. המסקנות שהגעתם אליהם, או להעלות מחירים עבור סוגי כרטיסים מסוימים.

וזה עוד לא הכל!

SmarTicket מאפשרת לכם, מארגני האירוע, להגדיר כרטיסים מראש לפי קהל היעד, לפי מקומות ישיבה מסומנים מראש ולפי פרמטרים נוספים. כמו כן, ניתן לשלוח לרוכשים הודעות SMS עם עדכונים, ניוזלטרים ואת לוח האירועים שלכם. כל הפעולות הללו יסייעו לכם לחזק את ערך המותג שלכם, ולהבטיח ללקוחות חדשים חווית קניה ייחודית ומותאמת עבורם. כשלקוחות מזמינים מכם דרך הפייסבוק, האתר, הסלולר או כל פלטפורמה אחרת, הנתונים האישיים שלהם זמינים עבורכם בכל זמן, ואתם יכולים להשתמש בהם על מנת להערך לאירוע באופן מוצלח.

כבר אמרנו מזמן - ההצלחה של האירוע שלכם, היא ההצלחה שלנו.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים