מכירת כרטיסים אונליין

מכירת כרטיסים אונליין

SmarTicket מציעה לכם פתרון מהפכני בזכותו תהפוך מכירת הכרטיסים שלכם להרבה יותר נוחה ויעילה. המערכת שלנו מתאימה לכל בעל עסק המעוניין לגבות תשלום לאירוע, ולכל אירוע בכל סדר גודל. 
SmarTicket פועלת באמצעות אשף אינטואיטיבי מתקדם, המקנה לכם שליטה מלאה על מכירת הכרטיסים. כך למשל, תוכלו להגדיר מראש את כמות הכרטיסים העומדים למכירה, להגדיר אולמות ומושבים, להבדיל בין כרטיסים מסוגים שונים (כרטיסים בישיבה או בעמידה, כרטיסים לאגפים שונים ועוד), להגדיר קופוני הנחה וליצור הגדרות נוספות, שיקנו לכם שליטה על תהליך מכירת הכרטיסים.

בסופו של תהליך, יקבל הלקוח עמוד רכישה מאובטח, בהתאמה לצרכים האישיים שלו על פי פרמטרים שנקבעו מראש.

כבר לא צריך להתאמץ כדי להשיג כרטיס

לאחר שיצרתם עמוד רכישה מאובטח בעזרת המערכת המתקדמת של SmarTicket, זה הזמן להתחיל להפיץ אותו בקרב לקוחותיכם. SmarTicket מסייעת לכם גם בהפצה, ע״י הטמעת עמוד הרכישה באתר האישי, הטמעת קישור של דף הרכישה בדף הפייסבוק ובאתרי אינטרנט נוספים. כך תוכלו לדעת בבירור, שאף לקוח לא יפספס אתכם. כדי להגדיל עוד יותר את היקף המכירות, ולחסוך ללקוחות שלכם זמן ומאמץ בהשגת הכרטיסים, המערכת המקוונת זמינה עבורם בכל שעה, ללא תלות בשעת פתיחת המשרד. במקום שלקוחותיכם יתאכזבו כשישמעו ״משרדנו סגור כעת״ או שירגישו שיש להם ״דד ליין״ להזמנת הכרטיסים, תוכלו לאפשר להם נוחות מירבית וחוויה אמיתי בהזמנה עם שירות 24 שעות ביממה.

לא רוצה לקנות? אנחנו מוכנים!

מערכת SmarTicket צועדת אתכם יד ביד לכל אורך שלבי המכירה, וממשיכה ללוות אתכם גם מול לקוחות שנטשו את תהליך הרכישה באמצע. SmarTicket מאפשרת למפיקי האירוע והמארגנים ליצור קשר עם אותם לקוחות נוטשים, ולהציע להם מגוון הצעות אטרקטיביות על מנת לייעל את המכירות. כך למשל, ניתן להציע ללקוחות שבחרו לנטוש הנחה משמעותית או מקומות ישיבה טובים יותר. לחילופין, ניתן להציע להם חלופות מתאימות יותר מבחינתם כגון: אירוע במועד אחר, או אירועים הקרובים יותר למקום מגוריהם הנוכחי. SmarTicket תסייע לכם לדעת אלו סוגי מנויים קיימים, ותאפשר לכם לצפות בהם על פי קריטריונים שונים. כך תוכלו להבטיח לעצמכם שלא תפספסו אף לקוח פוטנציאלי, ושזרם הלקוחות הקיימים שלכם יגדל עם הזמן.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים